SZKOŁA TAŃCA AN NAJMA

An Najma [an nadżma] znaczy GWIAZDA a my pomagamy ludziom wyrazić się poprzez taniec i muzykę, ponieważ wierzymy, że stajemy się przez to szczęśliwsi, bardziej spełnieni, akceptujemy  siebie, a to pozytywnie przekłada się na nasze  życie rodzinne i zawodowe.

An Najma jest miejscem spotkań i zawierania przyjaźni. Od 2009 roku wspólnie przeżywamy nie tylko taneczne przygody ale również  urodziny, śluby, zaręczyny, narodziny potomków. Cechuje nas rodzinna, kameralna atmosfera sprawiająca, że każdy czuje się tu jak w domu. Do An Najmy można wpaść w wolnej chwili, napić się czegoś gorącego, poczytać książkę czy gazetę, odpocząć lub spotkać się z przyjaciółmi. An Najma to wspaniała społeczność zakochanych w tańcu i ruchu.

Naszym założeniem jest rozwijanie miłości do tańca i rozwój naszych uczniów, dlatego organizujemy dla nich dodatkowe warsztaty i zajęcia i sami również cały czas się szkolimy. An Najma daje chętnym możliwości udziału w pokazach i spektaklach organizowanych przez szkołę  czy zewnętrznych konkursach i festiwalach. Oczywiście jest u nas także miejsce dla tych, którzy chcą tylko nauczyć się podstaw i potańczyć dla siebie. Ci, którzy nam zaufali są już z nami 9 lat i mówią, że taniec to nie tylko hobby, ale sposób na życie.

Oferujemy naukę tańca w zakresie różnych technik tanecznych od orientalnych po te bardziej współczesne. Oprócz regularnych zajęć organizujemy warsztaty taneczne, imprezy z nauką tańca oraz pokazy, lekcje tańca ślubnego. Nasza oferta zawiera również organizację wieczorów panieńskich i innych imprez okolicznościowych.

Posiadamy 3 starannie udekorowane, klimatyzowane sale i przytulną recepcję, gdzie zawsze można z kimś pożartować.

We speak English:)