GRASHKA & ANIA

Grashka & Ania to nieodłączny annajmowy duet, założycielki i właścicielki Szkoły. Poznały się w 2005 roku na parkiecie w klubie tańca i połączyła je wspólna miłość do tańca orientalnego i arabskiego folkloru. Wkrótce zaczęły razem tańczyć w zespole tanecznym. Szybko okazało się również, że patrzą podobnie na wiele rzeczy, obie lubią organizować, a wspólnie tworzą doskonale uzupełniający się zespół. Zamarzyło im się mieć własną szkołę tańca, którą poprowadzą po swojemu i w swoim stylu i w której zgromadzą innych pasjonatów, z którymi będą razem występować i dzielić radość tańczenia.

An Najmę założyły w 2009 roku ciesząc się jak dzieci z tego swojego wspólnego dziecka.

Przez dekadę nauczyły tańczyć ogromną ilość osób, wykształciły kolejne pokolenia tancerek i kadrę instruktorską, poznały setki wspaniałych osób i przeżyły mnóstwo tanecznych przygód i wzruszeń. Oczywiście były też kłopoty i trudne chwile, ale co dwie głowy to nie jedna.

Dziś obie są już spełnionymi matkami, ale wciąż kochają to swoje wspólne dzieło i cieszą się, że mają najlepszą pracę na świecie.

W An Najmie najbardziej lubią swoich kursantów, którzy dają im ogromną motywację i inspirację do działania. Po 10 latach nadal lubią też tańczyć, a to chyba znak, że to miłość do grobowej deski. Uczą głównie tańca orientalnego, a do tego prowadzą grupy pokazowe i przygotowują wraz z uczniami szkoły pokazy oraz spektakle taneczne.