PRZYJACIELE AN NAJMY

Kamil Przyboś

Gdyby nie on, spektakle An Najmy byłyby nieco więcej niż zbiorem choreografii do ładnej muzyki. Potrafi doprowadzić do śmiechu i płaczu, odwrócić do góry nogami każdą naszą koncepcję i sprawić, że jednak przyznamy mu rację. Poratował nas niejednokrotnie reżysersko i muzycznie nie tylko podpowiadając jakie utwory najlepiej oddadzą sceny w naszych projektach ale także miksując, przycinając i dopieszczając muzykę na potrzeby występów. A i plakatem czasem wspomoże, poprawi graficznie, ulepszy, zmieni… Człowiek orkiestra zasłużony nie tylko dla An Najmy ale i dla spektaklu „Prometeusz” i praktycznie całego Wrocławia – maczał palce chyba we wszystkich ważniejszych wydarzeniach artystycznych miasta w ciągu ostatnich kilku lat.

Szymon Zieliński

Nasz nadworny fotograf, który robił nam zdjęcia kiedy szkoła dopiero była w planach. Prywatnie mąż Ani a co za tym idzie wieloletni „wspieracz” wszystkich jej działań. Był już więc i tragarzem, i kierowcą, i operatorem kamery, i projektantem plakatów, i robotnikiem, i malarzem, a nawet modelem makijażu scenicznego.Zawodowo pracuje w firmie Workband Sale Szkoleniowe, która zajmuje się wynajmem sal i obsługą szkoleń w naszym lokalu. Niejeden z was na pewno załapał się w An Najmie na jego ciasteczka.

www.workband.pl

Agencja Artystyczna Everest

Chłopaków poznałyśmy przy realizacji spektaklu „Prometeusz” we Wrocławskim Imparcie w 2012 roku i od tego wsólnie zrealizowaliśmy już kilka mniejszych i większych projektów. Dwukrotnie gościnnie pojawili się w naszych spektaklach („Maska Faraonów” i „Wyrocznia”) dodając im wyraźnego smaku i wbudzając zachwyty publiczności swoim akrobatycznymi popisami. Obecnie chłopaki prowadzą u nas zajęcia z akrobatyki dla dorosłych, które cieszą się sporym zainteresowaniem.

http://www.everest-production.eu

Łukasz Szmigiel

Nasz drugi najważniejszy annajmowy fotograf, który przez lata dokumentował nasze występy na różnych scenach Wrocławia. Jest autorem plakatów do naszych pierwszych spektakli, zaprojektował nasze wizytówki, ulotki, roll up. Przez jego prace przemawia pasja i profesjonalizm. Sympatyczny, skromny, cichy przyjaciel naszej szkoły.

www.szmigieldesign.pl