INSTRUKTORZY

Grażyna Kłębek

taniec brzucha

Współzałożycielka i właścicielka szkoły tańca An Najma, tancerka, choreograf i instruktor tańca orientalnego od 2008 roku. Swój taneczny warsztat rozwijała pod okiem wielu polskich i zagranicznych instruktorów na niezliczonej ilości warsztatów i festiwali. Wraz z zespołem An Najma zdobyła między innymi tytuły mistrza Polski belly dance w kategorii klasyka czy mistrza Europy Wschodniej w kategorii show. Z zawodu jest nauczycielką języka angielskiego. Przez kursantki pieszczotliwie nazywana Kobrą, od lat skutecznie zaraża taneczną pasją nowe pokolenia kobiet.

Roksana Wiączek

twerk & dancehall

Absolwentka szkoły muzycznej I st. Od dziecka energiczna, ruchliwa i wszędzie jej pełno. Zaczynała od tańca towarzyskiego, jednak świat turniejów nie był dla niej. Podczas poszukiwań własnego stylu poznała Dancehall i w nim zakochała się już w 2011 roku. Dotychczas brała udział w licznych zawodach i pokazach a także współtworzyła wrocławską ekipę FYAH BURNIN’. Aktualnie nie zwalnia tempa wciąż próbuje nowych stylów i rozwija swoje umiejętności m.in na zajęciach High Heels, Hip-hop, Vouge, Soca, a także szkoląc się na warsztatach Twerk oraz Dancehall.

Marta Nai'mah Pater

tribal fusion

solistka, trenerka i choreograf zespołu Kahraman. Wielokrotnie stawała na podium zarówno ona, jak i jej uczennice. Ciągle poszerza swoje umiejętności dzięki uczestnictwu w licznych warsztatach tanecznych z zakresu belly dance i tribal fusion. Zwariowana na punkcie kotów i jednorożców.

Asia Michalik

burleska, taniec brzucha, taniec użytkowy, pierwszy taniec

tancerka i choreograf burleskowego zespołu Divine. Przygodę z tańcem rozpoczęła w szkole podstawowej od hip hopu. Jednak wciąż szukała swojego stylu biorąc udział w zajęciach z salsy, disco foxa, bachaty oraz dancehall. Zafascynowana pięknem belly dance rozpoczęła swą przygodę z tym stylem a jako maniaczka musicali poświęciła się nauce choreografii oraz techniki innych stylów tanecznych, by tworzyć sceniczne show. Charyzmatyczna i nieco szalona, nie bojąca się wyzwań, nauczycielka kobiecości i dystansu do siebie.

Agnieszka Tokarska

taniec brzucha

tańcem orientalnym zajmuje się od 2010 roku – było to jej noworoczne postanowienie, które szybko przerodziło się w coś większego niż wieczorne zajęcia raz w tygodniu. Od zawsze była gadułą, a dzięki tańcu daje czasem odpocząć językowi i może mówić bez słów. Dziś nie ma dla niej dnia bez tańca, który jednocześnie relaksuje, dodaje energii oraz inspiruje.  Bierze udział w wielu projektach związanych z tańcem orientalnym, często występuje, szkoli się na warsztatach przy każdej możliwej okazji. Tancerka grupy Sabayon

Joanna Cichocka

american tribal style

ATS-ka, flamenca, tanguera. Jak nie tańczy, szyje stroje, śpiewa, albo znajduje kolejną rzecz, której chciałaby się nauczyć – bo w miejscu nie usiedzi. W ATS-ie najbardziej kocha możliwość komunikacji przez wspólną improwizację i to, jak to łączy kobiety niezależnie od tego, ile je na co dzień różni. Pasjonatka folklorów i mitologii.

Magda Waśniewska (Łapacz)

twerk & dancehall

swoją przygodę z tańcem zaczęła jeszcze jako dziecko. Jednak dopiero kilka lat temu odkryła swoją największą pasję, jaką jest dancehall. Przez ten czas brała udział w licznych warsztatach tanecznych oraz szkoliła się u najlepszych tancerzy z całego przy świata. Członkini wrocławskiej grupy dancehallowej Faya Burnin’, właścicielka nieziemsko hipnotyzujących pośladków.

Klaudia Wieczorek

taniec brzucha

Studentka Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym. Tańczy odkąd pamięta – zaczynała w Zespole Pieśni i Tańca „Nowa Ruda”, z którym związana była przez dziesięć lat. Obecnie pasjonatka i instruktorka tańca orientalnego, a także członkini zespołu Sabayon. Laureatka konkursów klasycznego tańca orientalnego: Vice Miss Belly Dance Poland 2015, Oriental Queen Of Poland 2015, I miejsca na festiwalu Ah Ya Elbi 2017.

Karolina Zarębska

taniec brzucha, bollywood

Absolwentka kierunku Filologia Indyjska i Kultura Indii na Uniwersytecie Wrocławskim.  Kulturę Indii już raz odkrywała w tym pasjonującym kraju i zapewne jeszcze nie raz tam powróci. Tańcem orientalnym (arabskim) zajmuje się od kilku lat, od 2010 roku związana jest z ST An Najma. W tańcu Bollywood ceni zwłaszcza jego beztroski charakter oraz możliwość różnorodnego wyrazu. Pomaga on zrozumieć obcą, ale też fascynującą kulturę Indii oraz przenieść się w zupełnie inny świat… W orientalu zaś może wyrażać swoją kobiecość i zmysłowość.

Gosia Prygoń

rock'n'roll

Tancerka i dyplomowana instruktorka tańca towarzyskiego. Jej kariera taneczna sięga już ponad 24 lat, a sama instruktorska około 12. Swoją historię jako tancerka zaczęła w wieku 6 lat i związała się zawodowo z tańcem towarzyskim. Przez ponad 10 lat zebrała na swoim koncie liczne tytuły m.in. wielokrotne Mistrzostwo Okręgu czy finały Mistrzostw Polski. Ponadto miała okazję wzięcia udziału w licznych warsztatach zagranicznych w różnych technikach m.in. taniec towarzyski, nowoczesny, hip hop, house, latino.  Obecnie prowadzi zajęcia dla dorosłych oraz projekt: Rock’n’roll Wrocław.

Aleksandra Oberda

zumba

Na co dzień studiuje farmację, a po zdjęciu białego fartucha szaleje na parkiecie. W Zumbie zakochała się od pierwszego wejrzenia i ta miłość trwa niezmiennie od 2012 roku. W 2020 postanowiła podzielić się pasją z innymi i została instruktorem. Z jej zajęć wyjdziesz pełna uśmiechu, pewności siebie i energii, która nie opuści Cię przez długi czas.

Kateryna Vorozhko

streching

Dyplomowana tancerka z wieloletnim doświadczeniem. Zaprzyjaźniła się z tańcem dość banalnie – w dziecięcym zespole tańca “Imperial” w takich technikach tanecznych jak Disco Dance, Hip Hop, Techno Dance. I już po pierwszych Ogólnokrajowych Zawodach była pewna, że temu chciałaby poświęcać każdą chwilę swojego życia. Skończyła 4-letnie studia na Ukrainie i obroniła dyplom o tytule uczestnik zespołu/pedagog tańca. Na studiach poznała technikę tańca klasycznego oraz tańca ludowego. Uwielbia pracę z ludźmi i przekazywanie swojej wiedzy poprzez taniec.

Maciej Florek

taniec użytkowy

To wszechstronny tancerz z wieloletnim stażem i doświadczeniem instruktorskim. Posiada klasę taneczną “A” w tańcu towarzyskim, w którym zdobył wiele nagród i wygrał masę turniejów. Szkoli się również w takich technikach jak balet, modern, folklorystyczny taniec orientalny czy West Coast Swing. Od lat prowadzi zajęcia z tańca użytkowego i jest ulubieńcem narzeczonych, których przygotowuje do pierwszego tańca.