INSTRUKTORZY

Grażyna Kłębek

taniec brzucha

Współzałożycielka i współwłaścicielka szkoły tańca An Najma, tancerka, choreograf i instruktor tańca orientalnego od 2008 roku. Swój taneczny warsztat rozwijała pod okiem wielu polskich i zagranicznych instruktorów na niezliczonej ilości warsztatów i festiwali. Wraz z zespołem An Najma zdobyła między innymi tytuły mistrza Polski belly dance w kategorii klasyka czy mistrza Europy Wschodniej w kategorii show. Z zawodu jest nauczycielką języka angielskiego. Przez kursantki pieszczotliwie nazywana Kobrą, od lat skutecznie zaraża taneczną pasją nowe pokolenia kobiet.

Ania Zielińska

taniec brzucha, fitness

Współzałożycielka i współwłaścicielka An Najmy, tancerka i choreograf. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w dzieciństwie trenując wiele lat taniec towarzyski oraz występując jako zawodnik na turniejach tanecznych. W dorosłym życiu współtworzy zespół taneczny Sabayon zajmujący się oprawą artystyczną eventów. Lubi eksperymentować i tworzyć choreografie w bardzo wielu tanecznych stylach. Oprócz występów prowadzi w An Najmie grupy techniczne z tańca brzucha, a także daje wycisk na treningach fitness. Prywatnie mama zakochana w córeczce Hani oraz wielka pasjonatka roślin.

Agata Thrams

american tribal style

swoją pasję do tańca rozwijała już jako dziecko, uczestnicząc w grupie tańca towarzyskiego. W 2001 roku odkryła taniec orientalny i od tamtej pory to jemu poświęca większość swojej energii. Poszukując kierunku, który umożliwiłby jej nie tylko realizację tanecznych ambicji, ale także odnalezienie harmonii i siły w całym ciele, w końcu odnalazła Tribal. Swoje umiejętności regularnie rozwija zarówno w domowym zaciszu, jak i na przeróżnych warsztatach pod okiem polskich i zagranicznych tancerek światowego formatu.

Agnieszka Tokarska

taniec brzucha

tańcem orientalnym zajmuje się od 2010 roku – było to jej noworoczne postanowienie, które szybko przerodziło się w coś większego niż wieczorne zajęcia raz w tygodniu. Od zawsze była gadułą, a dzięki tańcu daje czasem odpocząć językowi i może mówić bez słów. Dziś nie ma dla niej dnia bez tańca, który jednocześnie relaksuje, dodaje energii oraz inspiruje.  Bierze udział w wielu projektach związanych z tańcem orientalnym, często występuje, szkoli się na warsztatach przy każdej możliwej okazji. Tancerka grupy Sabayon

Karolina Zarębska

taniec brzucha, bollywood

Absolwentka kierunku Filologia Indyjska i Kultura Indii na Uniwersytecie Wrocławskim.  Kulturę Indii już raz odkrywała w tym pasjonującym kraju i zapewne jeszcze nie raz tam powróci. Tańcem orientalnym (arabskim) zajmuje się od kilku lat, od 2010 roku związana jest z ST An Najma. W tańcu Bollywood ceni zwłaszcza jego beztroski charakter oraz możliwość różnorodnego wyrazu. Pomaga on zrozumieć obcą, ale też fascynującą kulturę Indii oraz przenieść się w zupełnie inny świat… W orientalu zaś może wyrażać swoją kobiecość i zmysłowość.

Klaudia Wieczorek

taniec brzucha

Studentka Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym. Tańczy odkąd pamięta – zaczynała w Zespole Pieśni i Tańca „Nowa Ruda”, z którym związana była przez dziesięć lat. Obecnie pasjonatka i instruktorka tańca orientalnego, a także członkini zespołu Sabayon. Laureatka konkursów klasycznego tańca orientalnego: Vice Miss Belly Dance Poland 2015, Oriental Queen Of Poland 2015, I miejsca na festiwalu Ah Ya Elbi 2017.

Asia Michalik

burleska, taniec użytkowy, pierwszy taniec

tancerka i choreograf burleskowego zespołu Divine. Przygodę z tańcem rozpoczęła w szkole podstawowej od hip hopu. Jednak wciąż szukała swojego stylu biorąc udział w zajęciach z salsy, disco foxa, bachaty oraz dancehall. Zafascynowana pięknem belly dance rozpoczęła swą przygodę z tym stylem a jako maniaczka musicali poświęciła się nauce choreografii oraz techniki innych stylów tanecznych, by tworzyć sceniczne show. Charyzmatyczna i nieco szalona, nie bojąca się wyzwań, nauczycielka kobiecości i dystansu do siebie.

Ania Faściszewska

taniec użytkowy, pierwszy taniec

Posiada najwyższą międzynarodową, mistrzowską klasę sportową taneczną “S”, zarówno w stylu latynoamerykańskim jak i w standardowym. Na swoim koncie ma wiele sukcesów, takich jak wielokrotne zdobycie medalowych miejsc na Grand Prix Polski, wygrana ponad 50 ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów w sportowym tańcu towarzyskim, Zajęcia taneczne prowadzi od blisko 10 lat (także przez 2 lata jako instruktor tańca Hiszpanii), ma duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć solo, grupowych oraz lekcji indywidualnych z narzeczonymi.

Jacek Marks

akrobatyka

zawodowy akrobata oraz instruktor z wykształcenia, znany wam między innymi ze spektakli “Prometeusz”, “Pożegnanie z Bogiem”, czy “Trzej muszkieterowie”. Poza licznymi pokazami na całym świecie oraz tak prestiżowymi produkcjami jak World Games 2017, Jacek od lat uczy i doskonali kolejne pokolenia akrobatów, trenujących zarówno zawodowo, jak i rekreacyjnie i po prostu doskonale wie, jak to robić! Współzałożyciel Agencji Everest.

Bartek Nowak

akrobatyka

absolwent wrocławskiego AWFu, instruktor z wykształcenia z wieloletnim doświadczeniem, jak również aktywny zawodowo artysta i performer biorący udział m.in. w spektaklu “Prometeusz” oraz w setkach pokazów i eventów. Do tego niezwykle sympatyczny i otwarty, więc na pewno na zajęciach nie zabraknie dobrej zabawy i świetnej atmosfery.

Aneta Berezowska

stretching, modern, broadway jazz

tancerka jazzu, tańca współczesnego i burleski, dla której rozciąganie jest formą relaksu, odpoczynku i świetnej zabawy. Na zajęciach wykorzystuje także ćwiczenia z jogi. Wciąż wzbogaca swoje doświadczenie. Jest bardzo ambitna i twórcza a w tańcu zawsze dodaje cząstkę siebie. Na zajęciach kładzie nacisk na solidną rozgrzewkę i bezpieczne rozciąganie.

Alicja Betlejewska

tribal fusion

solistka i choreograf i instruktorka w zakresie tribal, tribal fusion i Gothic Fusion. Swoje umiejętności doskonaliła na warsztatach i obozach u gwiazd stylu tribal z Polski i świata. Prekursorka tribalu we Wrocławiu, od blisko 10 lat uczy tej techniki kolejne rzesze zakochanych w fuzji tancerek. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej. Oprócz zamiłowań tanecznych ma jeszcze zamiłowania muzyczne! Właścicielka dwóch kociaków.

Marta Nai'mah Pater

tribal fusion

solistka, trenerka i choreograf zespołu Kahraman. Wielokrotnie stawała na podium zarówno ona, jak i jej uczennice. Ciągle poszerza swoje umiejętności dzięki uczestnictwu w licznych warsztatach tanecznych z zakresu belly dance i tribal fusion. Zwariowana na punkcie kotów i jednorożców.

Joanna Frąckowiak

american tribal style

ATS-ka, flamenca, tanguera. Jak nie tańczy, szyje stroje, śpiewa, albo znajduje kolejną rzecz, której chciałaby się nauczyć – bo w miejscu nie usiedzi. W ATS-ie najbardziej kocha możliwość komunikacji przez wspólną improwizację i to, jak to łączy kobiety niezależnie od tego, ile je na co dzień różni. Pasjonatka folklorów i mitologii.

Magda Łapacz

twerk & dancehall

swoją przygodę z tańcem zaczęła jeszcze jako dziecko. Jednak dopiero kilka lat temu odkryła swoją największą pasję, jaką jest dancehall. Przez ten czas brała udział w licznych warsztatach tanecznych oraz szkoliła się u najlepszych tancerzy z całego przy świata. Członkini wrocławskiej grupy dancehallowej Faya Burnin’, właścicielka nieziemsko hipnotyzujących pośladków.

Dominik Szepke

high heels

zajmuje się tworzeniem choreografii łączących takie style jak jazz funk, vogue, hip-hop, chair dance i polyswagg. Przez kilka lat był choreografem grupy flash mobowej Która To Lewa, później niezależnie prowadził własne warsztaty. Najważniejsza dla niego jest nie tylko nauka tańca, układu czy kroków, ale wypracowanie u uczestników zajęć własnego stylu i pewności siebie, stawiając na humor, luz i integrację grupy.

Michał Olichwier

akrobatyka

Przygodę z akrobatyką sportową zaczął pod okiem Mirosława Sieji. W trakcie poznawania tego sportu zwykłe treningi przerodziły się w pasje. Przez blisko 8 lat specjalizował się w zespołach- czwórkach oraz dwójkach męskich. Po zakończeniu kariery zawodowej rozpoczął pracę w GoJump gdzie odnalazł to o czym marzy większość osób – łączy pracę trenera ze swoją pasją. Na co dzień studiuje elektronikę na Politechnice Wrocławskiej i współpracuje z agencją Everest.

Gosia Prygoń

rock'n'roll

Tancerka i dyplomowana instruktorka tańca towarzyskiego. Jej kariera taneczna sięga już ponad 24 lat, a sama instruktorska około 12. Swoją historię jako tancerka zaczęła w wieku 6 lat i związała się zawodowo z tańcem towarzyskim. Przez ponad 10 lat zebrała na swoim koncie liczne tytuły m.in. wielokrotne Mistrzostwo Okręgu czy finały Mistrzostw Polski. Ponadto miała okazję wzięcia udziału w licznych warsztatach zagranicznych w różnych technikach tanecznych m.in. taniec towarzyski, nowoczesny, hip hop, house, latino.  Obecnie we Wrocławiu prowadzi zajęcia dla dorosłych oraz prowadzi projekt: Rock’n’roll Wrocław.

Emilia Iwaniec

salsa solo

swoją taneczną przygodę rozpoczęła w jednej z wrocławskich szkół tańca. Poza casino, żywo interesuje ją folklor kubański. Swoje umiejętności taneczne stale rozwija “pod okiem” znanych tancerzy kubańskiej sceny międzynarodowej. Zwyciężczyni II Międzynarodowego Turnieju Salsy Latino Festiwal 2015 w kategorii Salsa Cubana. Obecnie kształci się u wielu instruktorów reprezentujących różne formy tańca.  Odwiedziny na Kubie pozwoliły jej na bliższe poznanie kultury regionu, a uczestnictwo w tamtejszych zajęciach tanecznych zainspirowało do dalszej pracy.

Bartek Kudyba

salsa w parach

Od kilku lat zajmuje się i pasjonuje tańcami afro-kubańskimi, w szczególności szeroko pojętą salsą. Ponadto, swoje umiejętności rozwija na wielu konferencjach i festiwalach międzynarodowych. W ostatnim czasie poszukiwanie kubańskiej energii zaprowadziło go na karnawał do Santiago de Cuba. W tańcu szuka otwartości, oddania się muzycznej energii i znalezieniu tanecznego miejsca w muzyce jako kolejny “instrument”.